Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre moga byc juz zapisane w folderze przegladarki. Wiecej informacji mozna znalezc w Polityce plików cookies.
Kliknij w ten tekst aby zaakceptować i więcej nie pokazywać tego komunikatu.

Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Ustawa o zakładowym funduszu świadczeń socjalnych określa, kto ma prawo do korzystania z zakładowej pomocy socjalnej. Wysokość i rodzaj pomocy udzielanej ze środków funduszu zależy od sytuacji materialnej, rodzinnej, życiowej i zdrowotnej pracownika. W związku z tym niedopuszczalne jest wypłacanie z ZFŚS  wszystkim pracownikom świadczeń w równej wysokości. Zabronione jest również uzależnianie wypłacanych środków od rodzaju umowy, wymiar etatu, stażu pracy, oceny jakości pracy. Szczegółowe regulacje, dotyczące dysponowania środkami funduszu socjalnego, zostały określone w regulaminie Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. W celu skorzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych należy za pośrednictwem Dyrektora Szkoły lub bezpośrednio złożyć odpowiedni wniosek w Gminnym Centrum Usług Wspólnych w Gnieźnie. Konkretne kroki, jakie należy podjąć, dokumenty i wnioski, jakie należy złożyć, zostały określone w regulaminie zakładowego funduszu. Tam też zostały zamieszczone kryteria, warunki oraz wszelkie inne istotne informacje.

Informacja

Uprzejmie informujemy, iż od 1 marca 2021 roku uległ zmianie adres siedziby Centrum Usług Wspólnych Gminy Gniezno na:

Centrum Usług Wspólnych Gminy Gniezno
Zdziechowa 136
62-200 Gniezno

Jednocześnie informujemy, iż pozostałe dane tj. numery NIP, REGON, kont bankowych, adresy e-mail pozostają bez zmian.

W związku z powyższym, wszelką korespondencję oraz ewentualne przesyłki prosimy kierować na nowy adres.

Dokumenty do CUW Gminy Gniezno można przekazać również za pośrednictwem Biura Podawczego Urzędu Gminy Gniezno, al.Reymonta 9-11, 62-200 Gniezno